Zamknij
REKLAMA

Uroczyste spotkanie opłatkowe

16:16, 23.12.2017 | K.D
Skomentuj
REKLAMA

W Komendzie Powiatowej Policji w Chodzieży odbyło się uroczyste spotkanie opłatkowe. Policjantki, policjanci i pracownicy Policji wspólnie z zaproszonymi gośćmi przełamali się opłatkiem i złożyli sobie życzenia.

 

Kolejny raz tradycji stało się zadość i w chodzieskiej komendzie policjantki, policjanci, pracownicy Policji i ich goście podzielili się opłatkiem, składając sobie świąteczne życzenia. Jak co roku policjantów swoją obecnością zaszczycili zaproszeni goście, przedstawiciele władz samorządowych, szefowie organizacji związkowych i skupiających policyjnych emerytów, przedstawiciele podmiotów współpracujących z naszą jednostką, a także byli szefowie tejże komendy. Zebranych przywitał Komendant Powiatowy Policji w Chodzieży mł.insp. Sławomir Sobański, składając jednocześnie wszystkim obecnym i ich rodzinom życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności i sukcesów zawodowych. Do życzeń dołączyli zaproszeni goście.

Ksiądz Dziekan Ireneusz Szypura, który towarzyszy nam w tym wyjątkowym dniu każdego roku, zaintonował kolędę i zaprosił do podzielenia się świątecznym opłatkiem. Po tym w miłej atmosferze, przy kawie i pierniku, wszyscy zebrani dzielili się refleksjami na temat mijającego 2017 roku.

(K.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA