Zamknij
REKLAMA

Konkurs ekologiczny

10:29, 17.11.2018 | K.D
REKLAMA
Skomentuj

W tym roku Szkoła Podstawowa w Zacharzynie współpracy z firmą JENOX AKUMULATORY oraz ODUM po raz drugi zorganizowała kampanię ekologiczną dotyczącą segregacji odpadów, ze szczególnym uwzględnieniem surowców niebezpiecznych tj. baterie i akumulatory.

Podczas naszego spotkania uczniowie ze wszystkich szkół gminnych, dzięki przedstawionej przez Panią Justynę Sekulską prezentacji multimedialnej poznali najważniejsze zasady segregacji odpadów. Następnie przedstawiciele klas IV i V szkół gminnych wzięli udział w konkursie ekologicznym "Segreguj z nami, walcz w odpadami!". Na koniec wszystkie dzieci  uczestniczyły w  warsztatach ekologicznych zorganizowanych przez "Tytkę pełną pomysłów". Podczas warsztatów uczniowie wykonali torby ekologiczne, kamienie do różnych gier oraz przeprowadzili ciekawe eksperymenty i doświadczenia.

(K.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© superchodziez.pl | Prawa zastrzeżone