Zamknij
REKLAMA

Spotkania Babć i Dziadków z policjantami

13:54, 11.02.2019 | K.D
REKLAMA
Skomentuj

Choć od Dnia Babci i Dnia Dziadka upłynęło już trochę czasu, to nadal w przedszkolach na terenie powiatu odbywają się spotkania z tej okazji. Oprawa muzyczna i występy wnuków nadają wyjątkowości chwili. Właśnie w takiej atmosferze przebiegają pogadanki profilaktyczne z seniorami. Ich celem jest zadbanie o bezpieczeństwo naszych najukochańszych Babć i Dziadków.

 

By życzenia zdrowia, szczęścia i uśmiechu na każdy dzień się spełniły, warto choć w kilku słowach przypomnieć Babciom i Dziadkom o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Stąd też wizyty policjantów w szkołach i przedszkolach.

Policjanci podczas pogadanek omawiają bloki tematyczne dot. metod okradania, oszukiwania osób starszych, ze szczególnym zwróceniem uwagi na stosowane przez przestępców techniki psychomanipulacyjne, bezpieczeństwa w miejscu publicznym i miejscu zamieszkania, bezpieczeństwa seniorów w ruchu drogowym. Podkreślają także, jak ważne jest korzystanie z elementów odblaskowych.

Mamy nadzieję, że wszystkie udzielone porady przyczynią się do podniesienia świadomości osób starszych w przedmiocie różnych zagrożeń.

(K.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© superchodziez.pl | Prawa zastrzeżone