Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
00:00, 17.08.2022
Mówi się, że sierpień jest jak niedziela wśród weekendów - niby wolne, ale już czuć oddech szkolnych ław i końca urlopu. Energylandia po raz kolejny stawia temu czoła i wydłuża wakacje aż o 2 miesiące, dając możliwość niesamowitej zabawy w jeszcze niższej cenie!  Jak to możliwe? Z okazji Światowego Dnia Roller Coastera, Energylandia przygotowała specjalną akcję „Wydłużamy wakacje”. Sprawdź szczegóły i ciesz się niesamowitą zabawą w promocyjnej cenie, w największym, rodzinnym Parku Rozrywki w Polsce! 
10:47, 26.07.2022
Ekspert kredytowy to ktoś, kto posiada wiedzę i doświadczenie w dziedzinie kredytu. Są ekspertami w znajdowaniu rozwiązań problemów finansowych. Eksperci kredytowi pomagają swoim klientom we wszystkim, od oferty do uzyskania, zdolności, kredytu gotówkowego i nie tylko.
09:08, 26.07.2022
Presoterapia to rodzaj zabiegu kosmetycznego, w którym do nakłuwania skóry używa się igieł. Zabieg ma na celu stymulowanie krążenia krwi, co może redukować zmarszczki i cellulit.
00:00, 24.07.2022
Ostatnie miesiące były ciężkie dla wszystkich Polaków, którzy odczuwają negatywne skutki wybuchu wojny w Ukrainie, a także nałożenie sankcji na Rosję. Frankowicze również zostali dotknięci skutkami tych wydarzeń. Polski złoty uległ znacznemu osłabieniu, a inflacja niespodziewanie poszybowała do góry, na poziom, którego nikt nie prognozował. Kurs CHF aktualnie wynosi 4,86 zł, a kolejne podwyżki dopiero są zaplanowane. Już we wrześniu zaplanowane jest kolejne posiedzenie Szwajcarskiego Banku Centralnego, który zapowiedział podwyższanie stóp procentowych. Jak to odbije się na polskich frankowiczach? 
11:30, 29.06.2022
Łazienka to miejsce, w którym można spędzić dużo czasu. Miejsce, w którym mogą się odprężyć i zrelaksować. W łazience można znaleźć wiele różnych rodzajów mebli, na przykład szafki do przechowywania kosmetyków i ręczników czy szafki do przechowywania środków czystości.
10:24, 29.06.2022
Rzęsy i brwi są uważane za jedną z najważniejszych cech Twojej twarzy. Stanowią również istotną część codziennej rutyny kosmetycznej większości ludzi. Jednak te części mogą ulec uszkodzeniu i wymagać naprawy z pomocą profesjonalisty.
08:26, 24.06.2022
Budując dom coraz częściej zastanawiamy się nie tylko nad jego wyglądem, metrażem, ale również nad tym, by był energooszczędny. Koszty utrzymania domu mają coraz większe znaczenie. Co zrobić aby dom jednorodzinny był bardziej energooszczędny?
09:00, 20.06.2022
Internet może być źródłem do zarabiania pieniędzy, ponieważ oferuje bardzo wiele różnych metod zarabiania. Nie wszyscy będą zarabiać drugą pensję, albo więcej, bo wcale nie jest to takie łatwe, jednak dorabianie do pensji kwot chociaż kilkuset złotych jest w zasięgu większości osób.
08:00, 15.06.2022
Prawidłowe wyposażenie lokalu gastronomicznego jest niezwykle ważne i powinno być dokładnie przemyślane. Jest to element bezpośrednio wpływający na możliwość efektywnego funkcjonowania całego obiektu, a także odgrywa znaczącą rolę w procesie dotyczącym zadowolenia klientów. Dlatego już w momencie, kiedy zajmujemy się aranżowania przestrzeni kuchennej, a także tworzymy plany dotyczące jej prawidłowego wyposażenia, powinniśmy zdawać sobie z tego aspektów sprawy. Należy zatem podkreślić, że tak naprawdę nie istnieje żaden uniwersalny zestaw urządzeń i kuchennych, które będą typowe dla każdego punktu gastronomicznego. To, jakie elementy wyposażenia wybierzemy, w dużej mierze zależy od specyfiki naszego lokalu. Jednak tak naprawdę bez trudu możemy określić część przebojów kuchennych, które przydatne będą w większości restauracji, cukiernik, świetnie sprawdzą się w kawiarniach, klubach, pizzeriach i innych.
08:26, 13.06.2022
Banki mogły do tej pory korzystać z jego argumentu, którym posługiwały się przeciwko Frankowiczom w sporach sądowych, a który dotyczył nie spełnienia warunku bezstronności sędziów. Najnowsza uchwała SN określiła, iż sędziowie powołani przez KRS mogą orzekać w sprawach frankowych i nie uderza to w zasadę bezstronności sędziów. To bardzo ważna wiadomość zarówno dla frankowiczów, którzy dopiero wybierają się do sądów, jak i tych, którzy obawiali się o swoje wyroki i ich podważenie przez bank.
11:00, 08.06.2022
Wszystkie punkty, które służą bezpośredniej sprzedaży lub pozyskiwaniu klientów, mają na celu przyciągnięcie uwagi i spowodowanie określonej reakcji potencjalnego klienta - najczęściej prowadzącej do zakupu określonego produktu. Z tego też względu projekty stoisk targowych zawsze powstają w przemyślany sposób, a ciekawy design i funkcjonalności muszą się łączyć z zasadami merchandisingu. W jaki sposób wygląd stanowiska targowego przekłada się na sprzedaż? Czy warto postawić na gotowe stoisko, czy też na indywidualny projekt?
11:04, 30.05.2022
Franczyza to firma, której przyznano prawo do używania znanej nazwy firmy, znaku towarowego, wyglądu handlowego, a czasem innych znaków identyfikacyjnych swojego franczyzodawcy w zamian za honoraria i opłaty.
09:20, 19.05.2022
Światła do jazdy dziennej cieszą się w naszym kraju coraz większą popularnością. Ma to związek z tym że w 2007 roku w życie wszedł przepis mówiący o konieczności całorocznego nakazu używania świateł w trakcie jazdy. Nasze prawo dopuszcza używania ich na zmianę ze światłami mijania. Z kolei Unia Europejska nakazuje instalować światła do jazdy dziennej DRL we wszystkich nowych modelach samochodów. Najkorzystniejszą pora roku do wykorzystywania tego rodzaju świateł jest lato. Dlaczego? Bo jest wtedy dużo słońca i dłuższy dzień. A światła dzienne LED sprawdzają się wtedy idealnie.
12:03, 29.04.2022
Wirtualne biuro to adres, pod którym możesz zarejestrować swoją firmę. Składa się ze strony internetowej, adresu e-mail i numeru telefonu.
09:15, 29.04.2022
Poziom higieny, który utrzymujemy na co dzień ma ogromny wpływ na nasze zdrowie, ale też i samopoczucie. Jest to ważny element, do którego musimy przyłożyć dużą uwagę. Jest to szczególnie ważne w przypadku tych ludzi, którzy potrzebują opieki osób trzecich w zachowaniu czystości. Mowa tutaj o szpitalach i placówkach opieki, w których znajdują się osoby starsze i schorowane. Duża część z tych osób zwyczajnie ze względu na stan zdrowotny nie jest w stanie sama zadbać o odpowiedni poziom higieny. Wówczas wykwalifikowany personel jest za to odpowiedzialny. Warto zwrócić szczególną uwagę na osoby, które większość czasu spędzają w łóżku, gdyż to właśnie tam łatwo o stworzenie warunków przychylnych rozmnażaniu bakterii.