Awans w stopniu otrzymali: st. ogn. Waldemar Lasota, ogn. Tomasz Górniak, st. sekc. Filip Pachowicz oraz st. sekc. Miłosz Sikora. Decyzje Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej dotyczące wyróżnienia nagrodami pieniężnymi wręczono asp. Bartoszowi Braszakowi oraz sekc. Pawłowi Rybakowskiemu.
Awansowanym, mianowanemu oraz wyróżnionym gratulujemy!