Celem spotkania były nadchodzące ferie zimowe, które rozpoczynają się już od najbliższego poniedziałku, a głównie tematem prelekcji były: niebezpieczny czad, otwarte akweny wodne, niebezpieczeństwo w sieci, a także inne zagrożenia, które mogą towarzyszyć młodzieży podczas spędzania czasu wolnego. Młodzież została naładowaną pozytywną energią oraz wiedzą z zakresu bezpieczeństwa.
Bezpieczne ferie zimowe - strażacy w chodzieskim gimnazjum
27 stycznia w Miejskim Gimnazjum im. I.J. Paderewskiego w Chodzieży odbyło się spotkanie młodzieży gimnazjalnej w ramach akcji „Bezpieczna szkoła” z przedstawicielem z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej zastępcą komendanta Panem Leszkiem Naranowiczem oraz przedstawicielem Komendy Powiatowej Policji sierż. sztab. Panią Martą Migdalczyk.