Chodzieżanie na Spacerze dla Żołnierzy Wyklętych w Pile

Mieszkańcy Chodzieży wzięli w sobotę wieczorem udział w Spacerze dla Żołnierzy Wyklętych w Pile.  Prócz mieszkańców Chodzieży były także reprezentacje m.in. Budzynia.

W tym roku ze względu na pandemię nie zorganizowano dużego marszu. Organizatorzy prosili jednak, by po mszy świętej w intencji Żołnierzy Wyklętych przespacerować się pod mural na ul. Drygasa i Okrzei. 

W spacerze ulicami Piły wzięło udział około 200  osób, w tym mieszkańcy naszego regionu: Chodzieży i Budzynia. 

Wybrane dla Ciebie