Corso w Chodzieży

Trwa czas dożynek, podczas których w tradycyjny sposób dziękujemy rolnikom za ich pracę. Miasto Chodzież posiada natomiast inne, również związane z płodami ziemi święto. Corso kwiatowe, bo o nim mowa, odbyło się nie tak dawno w parku im. ks. Ostrowskiego.

Jego gospodarzami i wystawcami byli członkowie rodzinnych ogrodów działkowych oraz chodzieskie koło pszczelarzy. Za ich zaangażowanie i pasję dziękował między innymi wicestarosta Mirosław Juraszek. 

Wybrane dla Ciebie