26 września chodziescy policjanci spotkali się z przedszkolakami z Akademii Gzuba w Józefowicach. Nasi milusińscy mogli dowiedzieć się jak bezpiecznie poruszać się po drodze, jak zachować się w przypadku zgubienia się w markecie, jak zachowywać się wobec osoby nieznajomej oraz jak zachować się w przypadku napotkania niebezpiecznego psa. Na koniec spotkania wszystkie dzieci otrzymały elementy odblaskowe oraz mogły zobaczyć prawdziwy policyjny radiowóz.
Czym skorupka za młodu nasiąknie?
Chodziescy policjanci prowadzą intensywne działania profilaktyczne. Nie tylko młodzież szkolna, dorośli i seniorzy ale również najmłodsi mieszkańcy naszego powiatu mają okazję spotkać policjanta i porozmawiać o bezpieczeństwie.