Po zaciętej rywalizacji w fazach grupowych do półfinału przeszły następujące drużyny: pierwszy półfinał pomiędzy KP PSP Chodzież, a KP PSP Złotów (wynik 7:1), drugi półfinał pomiędzy KP PSP Gniezno, a KP PSP Leszno (wynik 0:1). Ekscytujące półfinały wyłoniły finalistów, którymi zostały drużyny reprezentujące strażaków z Leszna oraz Chodzieży. Obydwie drużyny zapewniły sobie awans do Mistrzostw Wielkopolski więc finał był klasycznym koleżeńskim meczem, podczas którego nie doszło do żadnego faulu, a gospodarze okazali się gościnni i Leszno wygrało 2:0.
Klasyfikacja końcowa turnieju przedstawia się następująco:
I miejsce – Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Lesznie,
II miejsce – Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Chodzieży,
III miejsce – Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Gnieźnie i Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Złotowie,
V miejsce – Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Wągrowcu oraz Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Szamotułach.
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Chodzieży dziękuje Dyrektorowi Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Budzyniu Panu Dariuszowi Dudziakowi za udostępnie Sali sportowej oraz sędziom za profesjonalne przeprowadzenie turnieju.