Wygraną w konkursie będzie spotkanie mam laureatek "na kawie" z panem burmistrzem Jackiem Gurszem.
Natomiast zwycięzcą konkursu " Chodzież za 100 lat" został Paweł Przybyszewski z 3d.
Paweł zostanie włodarzem naszego miasta i przejmie rządy w Chodzieży na jeden dzień. Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy i cieszymy się z kreatywności naszych uczniów.