Kawa dla mam, a dla Pawła klucze do miasta

Uczniowie SP 1w Chodzieży zostali laureatami ogłoszonego przez Burmistrza Miasta konkursu z okazji Dnia Matki. Wyróżnione zostały: Zuzanna Kramer 2f, Olga Strzępka 4a, Julia Fengier 4a, Zuzanna Kinas 5b, Wiktoria Ignaczak 5b, Adrianna Zachciał 3b, Anita Heyman 3d,

Wygraną w konkursie będzie spotkanie mam laureatek "na kawie" z panem burmistrzem Jackiem Gurszem.

Natomiast zwycięzcą konkursu " Chodzież za 100 lat" został Paweł Przybyszewski z 3d.

Paweł zostanie włodarzem naszego miasta i przejmie rządy w Chodzieży  na jeden dzień. Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy i cieszymy się z kreatywności naszych uczniów.

Wybrane dla Ciebie