Dzieci czytały fragmenty książki „Kubuś Puchatek”. Zwyciężyła Nadia Skarbińska, drugie miejsce zajęła Sara Behrendt, trzecie miejsce przypadło Oliwii Dymek.
Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni drobnymi upominkami, a zwycięzcy otrzymali dyplomy nagrody książkowe.