Burmistrz Budzynia Marcin Sokołowski oficjalnie przekazał kluczyki i dowód rejestracyjny nowego samochodu, druhom OSP. Następnie księża Ireneusz Szypura oraz Marek Piosik pobłogosławili wóz, wyrażając nadzieję na bezpieczne wykorzystanie go w akcjach ratunkowych, w szlachetnej pracy na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców gminy.
Gratulacje Prezesowi OSP Budzyń Pawłowi Sellowi, złożyli starosta chodzieski Mirosław Juraszek oraz Przewodniczący Rady Powiatu Adrian Urbański.