Pamięć o zmarłych strażakach

Tradycyjnie na początku listopada wspominamy zmarłych strażaków zawodowców, druhów oraz pracowników cywilnych. Delegacja Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Chodzieży oraz Związku Ochotniczej Straży Pożarnej Rzeczypospolitej Polskiej powiatu chodzieskiego złożyła znicze w hołdzie zmarłym strażakom, którzy odeszli na „wieczną służbę”.

Znicze zostały złożone na grobie śp. Eugeniusza Kiszyckiego byłego Powiatowego Komendanta Straży Pożarnych w Chodzieży i Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Pile oraz pod tablicą pamiątkową „W Hołdzie Strażakom Ziemi Chodzieskiej”.

Wybrane dla Ciebie