Pierwsze zawody w Narciarstwie Zjazdowym w Chodzieży

W sobotę, 21 stycznia, na stoku w Chodzieży odbyły się I Otwarte Mistrzostwa w Narciarstwie Zjazdowym o Puchar Chodzieskiego Klubu Gospodarczego.

Pomimo, że organizatorzy z jeszcze w piątek z przerażeniem spoglądali na prognozę pogody, która zapowiadała odwilż, zawody udało się przeprowadzić.

Chodziło w nich przede wszystkim o dobrą atmosferę i zabawę. Na starcie rywalizowali ze sobą uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów, liceów, a także dorośli.   Choć niektórzy zaliczyli upadki, to jednak organizatorzy przymykali na to oko. Po zawodach na wszystkich czekał ciepły posiłek.  

Wybrane dla Ciebie