Zamknij
REKLAMA

Bądźmy poszukiwaczami autorytetu

09:34, 02.12.2018 | K.D
REKLAMA
Skomentuj

„Bądźmy poszukiwaczami autorytetu” to ogólnopolska kampania profilaktyczno-edukacyjna skierowana do uczniów klas IV-VIII.

30 listopada w Szkole Podstawowej w Zacharzynie Pani pedagog Anna Kalinowska przeprowadziła warsztaty dla uczniów,  podczas których wyjaśniła definicję autorytetu, przybliżyła uczniom znaczenie posiadania autorytetu w życiu każdego człowieka. Uczniowie ustalili również jakie cechy powinien posiadać człowiek, który mógłby być wzorem do naśladowania dla innych ludzi.

(K.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© superchodziez.pl | Prawa zastrzeżone