Zamknij
REKLAMA

20 Ogólnopolski Festiwal Dzieci i Młodzieży ”Piosenki Jana Wojdaka”

14:41, 19.10.2019 | K.D
Skomentuj fot. Krzysztof Dęga
REKLAMA

W sobotę w Młodzieżowym Domu Kultury im. Janusza Korczaka w Chodzieży odbyły się regionalne eliminacje do Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Dzieci i Młodzieży "Piosenki Jana Wojdaka".

?Festiwal Jana Wojdaka z zespołu Wawele ma już 20-letnią tradycję. W tym roku na regionalne eliminacje wybrano właśnie Chodzież. Od godz. 10.00 w MDK w Chodzieży trwają eliminacje. Odbywają się one w kilku kategoriach wiekowych: I – do 7 lat i II – od 8 do 11 lat, III – od 12 do 15 lat i IV – od 16 do 21 lat. 

-Wielką przyjemność sprawiają nam spotkania z niezwykle utalentowaną grupą młodych artystów, którzy dzięki Festiwalowi mają szansę rozpocząć karierę w świecie muzyki. Wielu z naszych laureatów zdobyło wiele nagród na arenie międzynarodowej. Z każdego z nich jesteśmy niezwykle dumni i mamy nadzieję, że kolejne edycje przyniosą jeszcze więcej utalentowanych, charyzmatycznych młodych twórców - mówią organizatorzy. 

Jedną ze znanych osób, która pierwsze kroki stawiała właśnie na tym festiwalu jest Roksana Węgiel, laureatka dziecięcej Eurowizji. 

W tym roku główną nagrodą festiwalu jest 1000 EURO, a także nagranie utworu w profesjonalnym studio nagraniowym. 

(K.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%