Zamknij

Pożar w myjni samochodowej

16:37, 05.11.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

3 listopada 2021 roku o godzinie 18:00 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Chodzieży otrzymało informację poprzez Centrum Powiadamiania Ratunkowego, o pożarze samochodów osobowych w budynku myjni samochodowej w Chodzieży na ulicy Noteckiej.

Zadysponowano do pożaru zastępy z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej PSP z Chodzieży, OSP KSRG Stróżewo, OSP KSRG Milcz i OSP Chodzież. Zastana sytuacja na miejscu zdarzenia przez straż pożarną: z budynku myjni samochodowej wydobywa się gęsty dym, a właściciel obiektu poinformował, że nikt nie jest w środku.

Działania straży pożarnej w pierwszej kolejności polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz wejściu do budynku z kamerą termowizyjną, gdzie po zlokalizowaniu źródła ognia podano dwa prądy piany ciężkiej w natarciu na palący się samochód osobowy oraz na palące się wyposażenie budynku.

Dalsze działania polegały na dogaszeniu pożaru, oddymieniu budynku oraz usunięciu z budynku spalonego pojazdu oraz dwóch innych okopconych samochodów osobowych.

W działaniach trwających prawie dwie godziny brało udział 7 zastępów straży pożarnej w sile 24 strażaków oraz Policja.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%