Zamknij
REKLAMA

Gimnazjalna Spartakiada Charytatywna

18:51, 03.06.2017 | K.D
Skomentuj
REKLAMA

W sobotę 27 maja 2017 roku w Gimnazjum w Budzyniu odbyła się charytatywna impreza środowiskowa. Do wspólnej zabawy Samorząd Uczniowski gimnazjum zaprosił pracowników firm: Izolbet, Kabat, Komfort i Tomex.

Dwunastoosobowe drużyny składające się z pracowników i uczniów naszej szkoły rywalizowały ze sobą w konkurencjach umysłowych oraz sportowych. Zadaniem uczestników było między innymi wykazanie się wiedzą na temat naszej gminy, znajomości lektur szkolnych oraz filmów i piosenek. Dodatkowo uczestnicy pokazali niezwykłą sprawność fizyczną skacząc przez skakankę, biegnąc z piłeczka pingpongową czy w parach (dla utrudnienia nogi zawodników połączone były szarfą).

Całość oceniała niezależna komisja w składzie: pani Maria Jabłońska – sołtys Gminy Budzyń, pani Donata Kędzierska – Dyrektor Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Wyszynach oraz pani wicedyrektor naszego gimnazjum Wanda Kempińska.

Podczas trwania imprezy nasi uczniowie sprzedawali ciasto, kawę oraz specjalnie kubki z logo zaprojektowanym przez naszego ucznia Emila Gursza.

Zebrane fundusze w wysokości 2181,70 złotych zostały przekazane na rehabilitację naszej absolwentki Patrycji Pilarskiej.

Szczególne podziękowania należą się osobom, które wsparły finansowo organizację Spartakiady. Dziękujemy panom: Przemysławowi Łaseckiemu, Michałowi Szejnerowi, Mirosławowi Piekarkowi oraz Krzysztofowi Kuczyńskiemu.

Warto podkreślić, że atmosfera całej imprezy była wspaniała. Przedstawiciele zakładów pracy z wielkim zapałem i zaangażowaniem przystępowali do kolejnych konkurencji. Spartakiada ta pokazała również, że nie istnieje podział wiekowy - dorośli mogą się fantastycznie bawić wspólnie z naszą wyjątkową gimnazjalną młodzieżą.

(K.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%