Zamknij
REKLAMA

Śmierć mężczyzny na torach

16:30, 18.08.2020 | K.D
Skomentuj
REKLAMA

17 sierpnia 2020r. po godzinie 21.00 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Chodzieży wpłynęło zgłoszenie o śmiertelnym potrąceniu mężczyzny przez pociąg pośpieszny w okolicach Sokołowa Budzyńskiego.

Na miejsce zadysponowano zastępy z JRG w Chodzieży oraz OSP w KSRG z Budzynia i OSP Sokołowo Budzyńskie. Na miejscu ratownicy zastali skład pociągu (relacji Ustka – Poznań) stojący w polu, a na przodzie lokomotywy znaleziono ciało mężczyzny w średnim wieku. Ruch na linii kolejowej Piła – Poznań na czas prowadzonych działań był zablokowany.

Strażacy przeszli cały skład sprawdzając stan psychofizyczny podróżujących – nikt nie wymagał pierwszej pomocy, a następnie oświetlili teren akcji na czas prowadzonych działań dochodzeniowych przez przybyłych policjantów i Prokuratora.

Podróżującym zapewniono zastępczy środek transportu. Po podstawieniu komunikacji zastępczej ratownicy pomogli pasażerom w przejściu z pociągu do autobusów. W działaniach trwających ponad 4 godziny brało udział 5 zastępów straży pożarnej (19 strażaków).

Przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia wyjaśnia Policja, pod nadzorem Prokuratora.

(K.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

ElwiraElwira

0 0

Cześć panowie, mam na imie Elwira 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : http://milepanie.pl/elwira05 19:46, 19.08.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA