Zamknij
REKLAMA

Policyjny pościg przez dwa powiaty

14:38, 21.12.2020 | K.D
Skomentuj
REKLAMA

Sceny niczym z filmów sensacyjnych rozegrały się w niedzielny wieczór na terenie powiatu pilskiego i chodzieskiego. W akcję zaangażowanych było wielu policjantów i psy tropiące.

Wszystko zaczęło się w Ujściu, kiedy policjanci próbowali zatrzymać do kontroli samochód VW Passat. Kierowca nie zatrzymał się. Policjanci ruszyli za nim w pościg. Samochód oddalał się w kierunku Chodzieży, dlatego policjanci poinformowali dyżurnego w Pile, a ten zawiadomił mundurowych z Chodzieży. Wszystkie patrole zostały skierowane do ścigania uciekiniera.

Kierowca VW nie dawał jednak za wygraną, tak sprytnie lawirował między ulicami, że zatrzymał się dopiero gdy spadł na skarpę za jednym z gospodarstw w Studzieńcu, znajdującym się w lesie. To jednak nie ostudziło jego zamiarów ucieczki przed stróżami prawa. Po wypadku uciekł  do lasu.

Policjanci ściągnęli psy tropiące, które wraz z funkcjonariuszami zaczęły przeczesywać okoliczny las. Po kilku godzinach sprawca został zatrzymany. To 38-latek z powiatu wolsztyńskiego .Był poszukiwany  m.in. za kradzieże. Był pod wpływem amfetaminy. Grozi mu do 5 lat więzienia. 

(K.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA EURO AGD - nowa gazetka