Zamknij
REKLAMA

Wypadek w miejscowości Studźce

09:44, 09.01.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

6 stycznia 2022 roku przed godziną piętnastą Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Chodzieży otrzymało informację przez CPR o wypadku drogowym na drodze wojewódzkiej nr 193 w miejscowości Studźce – prawdopodobnie są dwie osoby poszkodowane.

Zadysponowano zastępy z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej PSP z Chodzieży, OSP KSRG Margonin, Policję oraz ambulans Państwowego Ratownictwa Medycznego. Po przybyciu na miejsce zdarzenia pierwszego zastępu straży pożarnej stwierdzono, że w wyniku wypadku jeden samochód osobowy znajduje się na drodze, a dwa pozostałe pojazdy osobowe poza drogą – trzy osoby są poszkodowane – przytomne. Droga wojewódzka jest całkowiciezablokowana.

Działania straży pożarnej w pierwszej kolejności polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym osobom. Na miejsce zdarzenia przybyły dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego – poszkodowani zostali przetransportowani ambulansami do Izby Przyjęć Szpitala Powiatowego w Chodzieży. Droga wojewódzka DW-193 na czas działań była zablokowana - Policja zorganizowała odjazd. W działaniach trwających dwie i pół godziny brały udział 3 zastępy straży pożarnej w sile 13 strażaków, Policja, Państwowe Ratownictwo Medyczne oraz pomoc drogowa.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%