Po dwóch latach znów wystawiono Misterium Męki Pańskiej

W ubiegłą sobotę, po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią koronawirusa, wystawiono Misterium Męki Pańskiej w Górce klasztornej koło Łobżenicy.

To misterium zaliczane jest do jednych z największych. W scenach sprzed ponad 2000 lat biorą udział miejscowi rolnicy, a w postać księdza wciela się jeden z księży Misjonarzy Świętej Rodziny. 

W tym roku Misterium zostanie wystawione jeszcze 3,9 i 10 kwietnia. Początek o godz. 14.00 mszą świętą na Placu Objawienia. Misterium trwa do około godz. 17.00. 

Serdecznie zapraszamy!

Wybrane dla Ciebie