Pod Żaglami Piątki

Święto przedszkolaków 20.września przypadło w tym roku w słoneczną środę . Dzieci kolejno grupami bawiły się na różnorodnych stanowiskach , a było to min.: slalom, podskoki na trampolinie, zabawy z chustą animacyjną czy też rysowanie kredą.

Jacek Gursz, burmistrz Chodzieży  zrobił przedszkolakom niespodziankę, przyszedł z wielkim koszem cukierków i złożył dzieciom serdeczne, ale też słoneczne, ciepłe życzenia. Oj wesoło było pod żaglami, a dzieci tak się ładnie bawiły, że w nagrodę dostały medale.

Wybrane dla Ciebie