W tym czasie na drogach powiatu chodzieskiego doszło do jednej, niegroźnej kolizji drogowej. Zatrzymany został również 1 nietrzeźwy kierujący. Chodziescy policjanci skontrolowali łącznie 104 pojazdy. W 84 przypadkach przyczyną kontroli były wykroczenia popełnione przez kierujących, z których aż 69 dotyczyło przekroczenia dopuszczalnej prędkości. W związku z popełnionymi przewinieniami kierujący musieli liczyć się z konsekwencjami w postaci mandatu karnego. Ponadto skierowano również 6 wniosków o ukaranie do sądu.
Pomimo, że działania pod nazwą „Prędkość” dobiegły końca nie oznacza to, że na naszych drogach zobaczymy mniej patroli drogówki. Sezon wakacyjny nieuchronnie zbliża się do końca co oznacza, że w najbliższych dniach należy spodziewać się wzmożonego ruchu na drogach. Pamiętajmy, że na drodze nie jesteśmy sami.