Przywitanie Lata w Chodzieży

Wczoraj na stadionie MOSIR odbył się pierwszy z cyklu "Przywitanie Lata".

Na początek przed chodzieską publicznością zaprezentował się zespół Nasty Ladies, a gwiazdą była Margaret.

Ta ostatnie zaprezentowała wszystkie swoje największe hity. Publiczność była zachwycona.

Wybrane dla Ciebie