Spotkaniom tym towarzyszyła miła atmosfera. Byliśmy świadkami musztry oraz "kajdankowania" - swoje umiejętności pokazali uczniowie uczęszczający do klas mundurowych. Nasi uczniowie otrzymali ulotki reklamujące daną placówkę, mieli również możliwość zadawania pytań, porozmawiana z uczniami już uczącymi się w danej szkole. Pozostaje mieć nadzieję, że tego typu przedsięwzięcia prowadzone przez szkołę ułatwią naszej młodzieży wybory edukacyjno- zawodowe.
Dwa lata z rzędu korzystając z okazji, że gościliśmy u siebie tylu ciekawych gości łączyliśmy ten dzień z dniem Baby Wielkanocnej. Jednak do Wielkanocy jest jeszcze trochę czasu. Dlatego też z inicjatywy nauczycielki- pani Alicji Kępki w tym roku uczniowie przygotowali oprócz babek wspaniałe muffinki dla naszych gości.