Aktualnie trwają prace wykończeniowe, związane z montażem automatyki pogodowej.
W ten sposób kolejny budynek korzysta z ciepła systemowego i nie emituje zanieczyszczeń do atmosfery.
Wykonywane zadanie wpisuje się w strategię Spółki związaną ze zwiększaniem obciążenia głównego źródła ciepła i walką z niską emisją.