I Bal Karnawałowy rodziców dzieci z Niepublicznego Przedszkola nr 3 "Wesoły Smyk" za nami, ale piękne wspomnienia pozostaną. Mamy również nadzieje, że za rok spotkamy się w jeszcze większym gronie.
Pani Dyrektor Magdalena Pawłowska składa serdeczne podziękowania rodzicom i wszystkim pracownikom przedszkola za wszelką pomoc
i zorganizowanie zabawy.