Licznie przyniesione przez uczniów klucze zostały zapakowane do trzech kartoników i z wielką przyjemnością przekazane na ręce Dyrektor MOPS – Pani Marzeny Brączewskiej, która nie kryła zadowolenia z powiększającej się zbiórki. Wszystkie klucze trafią teraz do punktu złomowania, a pozyskane fundusze zostaną przekazane na rzecz kliniki „Budzik” i Fundacji Ewy Błaszczyk „Akogo?”.
- Gorąco dziękujemy społeczności szkolnej za udział w akcji – dzięki Wam „każdy mały kluczyk może wybudzić dziecko”. Podziękowania kierujemy także do pracowników Banku Spółdzielczego, którzy dołożyli do naszej zbiórki i swoje kluczyki - informuje Małgorzata Jeśko-Doręgowska, opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu