Nie zabrakło również wycieczek - w środę, 8 lutego wybraliśmy się na halę sportową Zespołu Szkół Licealnych i Gimnazjalnych w Ratajach, gdzie wzięliśmy udział w turnieju sportowym. Przedszkolaki mogły sprawdzić swoją szybkość i zwinność, skorzystać z wielu różnorodnych sprzętów sportowych oraz rywalizować między sobą podczas wyścigów rzędów. Natomiast w piątek, 10 lutego odwiedziliśmy Kino Noteć, gdzie obejrzeliśmy film pt. „Kacper i Emma na Safari”. Przygody norweskich przedszkolaków, którzy odwiedzają Afrykę i pomagają oddzielonemu od mamy lwiątku wszystkim dzieciom przypadły do gustu.
Serdecznie dziękujemy Pani Marioli Seroczyńskiej wraz z córkami za zorganizowanie i poprowadzenie turnieju sportowego w ZSLG w Ratajach.
K.Dz