Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:
Oliwia Dziuba - klasa 3c,
Magdalena Rudzińska - klasa 3c,
Karolina Peksa - klasa 2d,
Oliwier Micek - klasa 7c,
Bartosz Gałązka - klasa 7c.
Zarówno dziewczęta, jak i chłopcy rozegrali bardzo zacięte, wyrównane i emocjonujące pojedynki, zdobywając w obu kategoriach tytuły wicemistrza powiatu oraz awans do finału rejonowego.
Serdecznie gratulujemy naszym reprezentantom i życzymy dalszych sukcesów.