Autobusem przez historię Chodzieży. Uczniowie "Trójki" odkryli miasto na nowo
Nie każda lekcja historii odbywa się w ławce. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Chodzieży przekonali się o tym w praktyce, wyruszając na wyjątkową wycieczkę po własnym mieście. Zamiast podręcznika - żywy przewodnik, pasjonat i człowiek, który zna Chodzież jak własną kieszeń.