Zawody, w których uczestniczyło dziesięć osób, rozgrywano systemem „każdy z każdym”.
W kategorii dziewcząt zwyciężczynią została uczennica klasy 3c, Oliwia Dziuba. Na drugiej pozycji uplasowała się Magdalena Rudzińska (klasa 3c).
Wśród chłopców, najlepszym zawodnikiem i zdobywcą tytułu Mistrza Szkoły został Oliwier Micek (klasa 7c). Drugie miejsce zajął Norbert Zodrow (klasa 3a), natomiast miejsce trzecie Filip Kryk (klasa 3c).
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.