Zmotoryzowani Mikołaje odwiedzili podopiecznych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Niepełnosprawnych, przekazując im nie tylko prezenty, ale przede wszystkim uśmiech i chwilę wspólnej świątecznej zabawy. Głośny, barwny przejazd zatrzymał się również przy kościele w Budzyniu, gdzie motocykliści spędzili kilkanaście minut, pozując do zdjęć i witając się z mieszkańcami.
Świąteczna parada przyciągnęła wielu obserwatorów – przejazd cieszył oczy najmłodszych, ale także dorosłych, którzy z entuzjazmem witali Moto Mikołajów. Atmosfera była pełna ciepła, życzliwości i świątecznego klimatu, który na długo pozostanie w pamięci mieszkańców Budzynia.
fot. UM BUDZYŃ