Zamknij

Palił się dom w Budzyniu

10:12, 07.09.2021 | K.D
Skomentuj
REKLAMA

5 września 2021 roku o godzinie 18:22 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Chodzieży otrzymało zgłoszenie od osoby postronnej, o pożarze poddasza budynku wielorodzinnego w Budzyniu na ulicy Dworcowej.  Zadysponowano do pożaru zastępy z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej PSP z Chodzieży, OSP KSRG Budzyń, OSP KSRG Wyszyny oraz OSP Prosna.  

Zastana sytuacja na miejscu zdarzenia przez straż pożarną: pożarem objęte jest poddasze budynku wielorodzinnego (dym wydobywa się z dachu), osoby zamieszkałe w części objętej pożarem znajdują się na zewnątrz - brak osób poszkodowanych. Działania straży pożarnej w pierwszej kolejności polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz wejściu do budynku wielorodzinnego z kamerą termowizyjną, gdzie po zlokalizowaniu źródła ognia podano jeden prąd wody w natarciu. Działania gaśnicze prowadzone były również od zewnątrz budynku.

Dalsze działania polegały na dogaszeniu pogorzeliska. W wyniku pożaru spaleniu uległa więźba dachowa oraz poszycie dachu.     W działaniach trwających dwie godziny brało udział 7 zastępów straży pożarnej w sile 24 strażaków, Policja, Zespół Ratownictwa Medycznego  oraz pogotowie energetyczne. 

(K.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%