Zamknij

Wypadek w Margoninie

14:56, 29.04.2020 | K.D
Skomentuj
REKLAMA

28 kwietnia 2020 roku o godz. 10:40 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Chodzieży wpłynęło zgłoszenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego z Poznania o zderzeniu czołowym dwóch samochodów osobowych w Margoninie, w wyniku którego poszkodowane są dwie osoby.

Na miejsce zadysponowano zastępy z JRG PSP w Chodzieży oraz OSP  Margonin.  Do zdarzenia doszło na  skrzyżowaniu ulicy Kościuszki z drogą gminną. Doszło do zderzenia dwóch pojazdów.  Kierujący pojazdami wyszyli o własnych siłach na zewnątrz.

– Straż pożarna prowadziła działania w następujący sposób: zabezpieczono miejsca zdarzenia, poszkodowanym udzielono kwalifikowanej pierwszej pomocy, a po przybyciu na miejsce ambulansu przekazano poszkodowanych Zespołowi Ratownictwa Medycznego (poszkodowani zostali przetransportowani do szpitala w Chodzieży) – mówi mł. bryg. Leszek Naranowicz z KP PSP w Chodzieży.

Dalsze działania straży pożarnej polegały na posypaniu sorbentem plam rozlanych płynów eksploatacyjnych z uszkodzonych pojazdów. Na czas działań droga była zablokowana – Policja zorganizowała objazd.

W działaniach trwających ponad dwie godziny udział wzięły 4 zastępy straży pożarnej (14 strażaków), Policja, Straż Miejska z Margonina oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

(K.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA