Zamknij
REKLAMA

Kompletnie pijany motocyklista złapany przez policję

10:18, 16.03.2021 | K.D
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z Margonina zatrzymali kompletnie pijanego motocyklistę. Ten, chwilę wcześniej wezwał interwencję Policji. Teraz przed sądem będzie tłumaczył się za swoje nieodpowiedzialne zachowanie.

Wczoraj, przed południem, policjanci z Margonina w jednej z miejscowości na terenie gminy Szamocin zatrzymali do kontroli drogowej motocyklistę, którego tor jazdy wzbudził ich podejrzenia. Okazało się, że mężczyzną tym jest ten sam 47-latek, który w tym dniu, nieco wcześniej, wezwał bezpodstawnie Policję, zgłaszając kradzież, która nie miała miejsca.

Podczas kontroli drogowej mężczyzna z trudem trzymał się na nogach. Badanie trzeźwości wykazało 3,5 promila alkoholu w organizmie. Sprawdzenia w policyjnych bazach, jeszcze bardziej pogrążyły 47-latka, bowiem wyszło na jaw, że posiada on czynny, sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów.

Finalnie motocyklista odpowie za przestępstwo kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz złamanie sądowego zakazu, a także - zgodnie z kodeksem wykroczeń - za bezpodstawną interwencję.

(K.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%