Zamknij
REKLAMA

Finałowa gala Miss Earth Poland 2018 z udziałem gwiazd

10:53, 06.09.2018 | K.D
Skomentuj
REKLAMA


Podczas uroczystej gali, 6 września, w warszawskim Teatrze Capitol odbędą się wybory Miss Earth Poland 2018. O tytuł najpiękniejszej kobiety w polskiej edycji jednego z najważniejszych międzynarodowych konkursów piękności na świecie zawalczy 14 finalistek z całego kraju, w tym Sandra Staszewska z Chodzieży. Zwyciężczyni konkursu już w październiku wyjedzie na Filipiny, by reprezentować Polskę w światowym finale Miss Earth, który odbędzie się w listopadzie w Manili. Wydarzenie uświetnią występy znanych gwiazd polskiej sceny artystycznej.


- Podczas finału Miss Earth Poland 2018 przed jury prezentować się będzie 14 Polek, budzących zachwyt nie tylko swoim wyglądem, ale i wrażliwością na potrzeby otaczającego nas świata, za którą podążają realne działania w zakresie ochrony środowiska naturalnego i promocji proekologicznych zachowań. Wyborom najpiękniejszej z nich towarzyszyć też będzie szereg atrakcji, z całą pewnością emocji na gali nie zabraknie – zapowiada Francys Barraza, dyrektor generalna konkursu Miss Earth Poland 2018.
 
Muzycznymi gwiazdami finałowej gali będą Mateusz Ziółko, popularny muzyk i autor tekstów, zwycięzca talent show „The Voice of Poland”, a także uczestniczka tego programu, uzdolniona wokalistka Kasia Dereń. Wydarzenie umili też pokaz tańca towarzyskiego z udziałem znanych z programu „Taniec z gwiazdami” twarzy - Janji Lesar i Krzysztofa Hulboja. Galę poprowadzi Conrado Moreno. Główną atrakcją wieczoru będą jednak występy samych kandydatek. Finalistki pokażą się na scenie w sukniach wieczorowych marki Laurelle, butach Steve Madden i Ksis, kostiumach LiParie oraz biżuterii Lewanowicz. Oprócz Miss Earth Poland, jury wybierze też Miss Air, czyli I wicemiss, Miss Water – II wicemiss oraz Miss Fire, tj. III wicemiss. Dodatkowo w ramach konkursu wyłoniona zostanie też Miss Publiczności, Miss Bikini i Miss Internetu. W jury nie zabraknie znanych twarzy. W jego skład wejdą:  Agata Nivette, Olga Stalinger, Ewa Szabatin, Anna Gornostaj, Gabi Drzewiecka, Magda Pieczonka, Ela Lepianka, Rafał Maserak, Tadeusz Deszkiewicz, Helena Deeds, Małgorzata Potocka, Grażyna Wolszczak, a także Tamara Arciuch. Relację na żywo z gali będzie można śledzić na https://livestream.com/vivicamtv/MissEarthPoland2018.


Konkurs Miss Earth organizowany jest pod hasłem „Beauties for a cause”, czyli „Piękności z przesłaniem”. Poprzez zainteresowanie wokół najpiękniejszych kobiet ma bowiem na celu działania na rzecz ochrony środowiska naturalnego i promowanie proekologicznych zachowań. Co roku w międzynarodowym finale bierze udział około 90 kandydatek z całego świata. W Polsce konkurs organizowany jest przez Francys Barrazę, wielokrotną uczestniczkę konkursów piękności, która  w 2006 roku reprezentowała Polskę w światowym finale Miss Earth na Filipinach oraz Łukasza Czarneckiego, znanego tancerza i choreografa.
 

(K.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA