Zamknij
REKLAMA

Kate Middleton przyznaje, że obowiązki księżnej utrudniają jej bycie dobrą matką

15:30, 16.02.2020 | K.D
Skomentuj PAP
REKLAMA

"Macierzyństwo wiąże się z ogromną presją i ktokolwiek twierdzi inaczej, zwyczajnie kłamie" - otwarcie stwierdziła Kate Middleton podczas wywiadu dla Giovanny Fletcher, popularnej niezależnej dziennikarki. Dodała też, że zawsze czuje w sercu ogromny ból, gdy musi zostawić dzieci, aby wypełnić obowiązki wynikające z bycia członkiem rodziny królewskiej. Zwłaszcza gdy starsza dwójka, czyli 6-letni George i 4-letnia Charlotte, proszą ją, by została z nimi. Nie ukrywała też, że w ciągu ostatnich lat tyle nauczyła się o sobie, że wiele wcześniejszych problemów rozwiązałaby zupełnie inaczej.

"Najważniejsze jest spędzanie czasu z dziećmi, to oczywiste, ale to powinna być uważna obecność. Taka, żeby możliwe było zrozumienie emocji swoich i dziecka. Tylko tak można być naprawdę blisko z tymi, których się kocha" - dodała, tłumacząc, że czasem warto też zadać sobie jedno pytanie, aby odróżnić rzeczy, które wydają się nam ważne od tych, które są ważne.

"Kiedy zapytasz siebie, co chciałabyś, żeby twoje dziecko zapamiętało z dzieciństwa, to będzie to wspólne odrabianie lekcji z matematyki, czy spontaniczne pieczenie kiełbasek w ognisku? - zapytała retorycznie, nie ukrywając, że jej największym marzeniem jest to, żeby jej dzieci wspominały dzieciństwo jak najlepiej. A ona sama już nie zamierza być perfekcyjna we wszystkim, co robi, bo wtedy nie jest się dobrym w niczym. (PAP Life)

moc/

(K.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%