Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
10:53, 15.04.2019
Wielkanoc to czas radosnych spotkań przy rodzinnym stole. Rozmowy w gronie bliskich umilane są przepysznymi, ale nierzadko tuczącymi świątecznymi potrawami. Co zrobić, aby nie odbierając sobie przyjemności z kosztowania niecodziennych dań, równocześnie nie przybrać dodatkowych kilogramów? Jakie dania przygotować na kulinarną, wielkanocną ucztę? Wyjdź poza schemat i odważnie wykorzystaj zielone dary natury.
10:53, 06.09.2018
Podczas uroczystej gali, 6 września, w warszawskim Teatrze Capitol odbędą się wybory Miss Earth Poland 2018. O tytuł najpiękniejszej kobiety w polskiej edycji jednego z najważniejszych międzynarodowych konkursów piękności na świecie zawalczy 14 finalistek z całego kraju, w tym Sandra Staszewska z Chodzieży. Zwyciężczyni konkursu już w październiku wyjedzie na Filipiny, by reprezentować Polskę w światowym finale Miss Earth, który odbędzie się w listopadzie w Manili. Wydarzenie uświetnią występy znanych gwiazd polskiej sceny artystycznej.
09:53, 21.04.2018
Nie chcę robić tego, co jest modne czy sprzedawalne – przyznaje aktorka. Od lat konsekwentnie unika pokazywania swojego życia prywatnego w mediach i nie zamierza z tego zrezygnować. Jest przekonana, że dzięki takiej postawie dziś nie jest nagabywana przez dziennikarzy tak jak jeszcze kilka lat temu.
13:14, 08.02.2018
Walentynki to święto nie tylko dla dorosłych. Dzieci uwielbiają obdarowywać tych, których kochają, a Dzień Świętego Walentego to doskonały pretekst, by nauczyć je trafiać do serc najbliższych różnymi gestami w tym m.in. przez żołądek. Maluchy z pewnością docenią wspólny wieczór spędzony na przygotowywaniu pysznej kolacji czy słodkiego deseru, a smak Święta Zakochanych zapamiętają na długo.
18:51, 24.01.2018
Odwaga jest niezbędna do tego, żeby być szczęśliwym i czuć się dobrze ze sobą – uważa blogerka. Ją odwagi nauczyło dzieciństwo, w którym niejednokrotnie spotkała się z niechęcią spowodowaną jej kolorem skóry. Teraz gwiazda jest bardzie odporna na hejt i stara się dzielić tą postawą ze swoimi fankami. Jej zdaniem w życiu najważniejsze jest być sobą i o to warto walczyć.
16:45, 06.04.2017
Ferrari, Maserati, Rolls-Royce, Porsche - te marki doceniły polski rynek. Od dziś do 9 kwietnia będą prezentować się w Poznaniu na targach Motor Show. Polska, dzięki coraz bardziej zasobnym portfelom przedsiębiorców, chłonie luksus - wynika z danych firmy InfoCredit.
18:28, 21.03.2017
Dziennikarka nie przepada za bywaniem na imprezach. Dostaje dużo zaproszeń, większość jednak odrzuca. Twierdzi, że nie ma czasu na wieczorne wyjścia, woli się bowiem poświęcić pracy lub innym swoim pasjom. Zapewnia też, że bardzo lubi swój dom i chce spędzać w nim jak najwięcej czasu.
18:14, 21.03.2017
The Wizards "Delight" – tak będzie się nazywała płyta pilskiego duetu w składzie: Karol Urbanek (kompozytor, instrumentalista) i Radosław Szulc (kompozytor, producent). Pan Karol Urbanek jest Dyrektorem Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Pile, a Radosław Szulc właścicielem Wytwórni Fonograficznej MusicRecords.
12:56, 26.01.2017
Joanna Krupa: w programie „Misja Pies” widzowie zobaczą mnie jako normalną dziewczynę, która pomaga zwierzakom
© superchodziez.pl | Prawa zastrzeżone