W jubileuszowym roku WOPR wybrał nowe władze
22 kwietnia w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Chodzieży obradowali członkowie Oddziału Powiatowego WOPR w Chodzieży. Walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze było okazją do podsumowania działalności za ubiegłe lata oraz otwarciem perspektyw na przyszłość. Warto dodać, że w tym roku obchodzimy 55 lat istnienia struktur WOPR na ziemi chodzieskiej.
W spotkaniu uczestniczyli również przedstawiciele samorządu. Powiat chodzieski reprezentował starosta Julian Hermaszczuk, który złożył gratulacje z okazji jubileuszu i podkreślił, jak wielką rolę odgrywa ochotnicze pogotowie w ratowaniu zdrowia i życia ludzkiego.
Sprawozdanie z dotychczasowej działalności złożył ustępujący prezes, Cezary Lipski. Jak poinformował, organizacja na miarę swoich możliwości bardzo rzetelnie wywiązuje się z powierzonych zadań. Problemami, które trawią WOPR są natomiast niezbyt duże zainteresowanie ze strony młodzieży oraz kiepska sytuacja finansowa.
Podczas posiedzenia wybrano zarząd na nową kadencję, natomiast nowym prezesem Oddziału Powiatowego WOPR w Chodzieży został Kamil Woźniak.