Zamknij

Policjanci z Chodzieży uratowali mężczyznę

14:13, 16.10.2019 | K.D
Skomentuj
REKLAMA

Do niecodziennej interwencji zostali wezwani policjanci z chodzieskiej „patrolówki”. Na telefon alarmowy zadzwoniła zdenerwowana kobieta, informując, że jej bliski chce odebrać sobie życie. Było o włos od tragedii.

Do zdarzenia doszło w piątek przed południem. Policjanci po otrzymaniu wezwania, natychmiast ruszyli pod wskazany adres. W jednym z pomieszczeń usłyszeli męski głos powtarzający, że się zabije. Kiedy policjanci weszli do środka, zobaczyli mężczyznę siedzącego na tapczanie i trzymającego nóż skierowany ostrzem w stronę brzucha. Mężczyzna na widok policjantów zamachnął się, by wbić sobie ostrze w brzuch. W tym momencie sierż. Mateusz Maćkowiak oraz sierż. Maciej Józefiak rzucili się w jego kierunku, obezwładnili desperata i odebrali mu nóż. Niewiele brakowało, by doszło do tragedii.

Policjanci przeprowadzili rozmowę z 50-latkiem, w trakcie której przyznał się, że powodem tak desperackiego kroku są problemy osobiste. Na miejsce wezwano zespół pogotowia ratunkowego, który zaopiekował się mężczyzną.

Tylko dzięki szybkiej, zdecydowanej i profesjonalnej reakcji policjantów nie doszło do tragedii.

(K.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA