Zamknij
REKLAMA

Groźny wypadek na skrzyżowaniu

18:05, 27.10.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

25 października 2021 roku o godzinie 11:45 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Chodzieży otrzymało informację przez CPR o wypadku drogowym na drodze wojewódzkiej nr 193 w miejscowości Studźce – na skrzyżowaniu drogi zderzyły się dwa samochody osobowe.

Zadysponowano zastępy z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej PSP z Chodzieży, OSP KSRG Margonin, Policję oraz ambulans Państwowego Ratownictwa Medycznego. Po przybyciu na miejsce zdarzenia pierwszego zastępu straży pożarnej stwierdzono, że w wyniku wypadku jeden samochód dachował i znajduje się w rowie, a drugi uszkodzony samochód znajduje się na środku skrzyżowania – kierowcy znajdowali się poza pojazdami.

Działania straży pożarnej w pierwszej kolejności polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym kierowcom (mężczyźni – przytomni). Na miejsce zdarzenia przybyły dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego – poszkodowani zostali przetransportowani ambulansami do Izby Przyjęć Szpitala Powiatowego w Chodzieży. Droga wojewódzka DW-193 na czas działań była zablokowana - Policja zorganizowała odjazd.

W działaniach trwających prawie dwie godziny brały udział 4 zastępy straży pożarnej w sile 12 strażaków, Policja oraz Państwowe Ratownictwo Medyczne.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%