Zamknij

Handlował narkotykami w Szamocinie

18:55, 23.03.2018 | K.D
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z Chodzieży zatrzymali handlarza narkotyków z Szamocina. Sprawca działał od kilku lat. Jego klientami byli zarówno pełnoletni, jak i małoletni mieszkańcy gminy. Teraz grozi mu nawet do 10 lat więzienia.

 

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Chodzieży od pewnego czasu zajmowali się namierzeniem dealera narkotyków w Szamocinie. W końcu wytypowali handlarza i go zatrzymali. Zgromadzony w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 18-latkowi z Szamocina kilkudziesięciu zarzutów udzielania środków odurzających w celu osiągnięcia korzyści majątkowych, a nadto nieodpłatnego udzielania oraz posiadania środków zabronionych w postaci marihuany oraz amfetaminy.

Podejrzanemu za handel narkotykami grozi do 10 lat więzienia. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny, zgodnie z którym mężczyzna raz w miesiącu będzie stawiał się w Komendzie Powiatowej Policji w Chodzieży oraz poręcznie majątkowe w kwocie 5 000 złotych.

W sprawie zatrzymano także innego 18-latka, mieszkańca Szamocina, któremu przedstawiono dwa zarzuty związane z posiadaniem oraz nieodpłatnym udzielaniem marihuany.

(K.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz