Zamknij
REKLAMA

Bo było za ślisko...

19:21, 26.05.2020 | K.D
Skomentuj
REKLAMA

24 maja 2020r. o godz. 17:22 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Chodzieży wpłynęło zgłoszenie od Centrum Powiadamiania Ratunkowego z Poznania o samochodzie osobowym, który wypadł z drogi do przydrożnego rowu w okolicach miejscowości Studźce - osoba kierująca pojazdem znajduje się na zewnątrz, prawdopodobnie bez obrażeń.

Na miejsce zadysponowano zastępy z JRG PSP w Chodzieży oraz OSP w ksrg z Margonina. Zastana sytuacja: na drodze wojewódzkiej W-193 auto osobowe wypadło z drogi i uderzyło w drzewo, a kierowca pojazdu znajduje się na zewnątrz bez widocznych obrażeń zewnętrznych.

Działania straży pożarnej polegały na: zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora w samochodzie, udzieleniu wsparcia psychicznego dla poszkodowanego do czasu przybycia na miejsce zdarzenia ZRM – poszkodowany nie został przewieziony do szpitala. Podczas działań ruch na drodze odbywał się wahadłowo. Utrudnienia w dojeździe: śliska nawierzchnia drogi w wyniku intensywnego opadu gradu.

W działaniach trwających ponad godzinę udział wzięły 3 zastępy straży pożarnej (13 strażaków), Policja, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz pomoc drogowa.

(K.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz