Zamknij
REKLAMA

Grożą Staroście Pilskiemu

17:53, 23.11.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

Starosta Pilski Eligiusz Komarowski poinformował, że nieznany sprawca grozi mu śmiercią. W przesłanym mailu na firmową skrzynkę psychopata grozi, że “roz…ie ł…b”. Sprawa została już zgłoszona pilskim organom ścigania. 

Złowieszczy e-mail przyszedł dwa dni temu. W treści ktoś pisze: “Zamorduję Cię ŻYDZIE. Za to, co zrobiłeś, należy Ci się jedna kara. Kara śmierci. I ja ją wykonam“.

-Coraz śmielej poczynają sobie ci, których jedynym argumentem jest zastraszanie i kierowanie gróźb karalnych. Mając nadzieję, że ukryją się pod fikcyjnymi nazwiskami czy skrzynkami mailowymi założonymi na takie okazje, jeszcze mocniej artykułują swoje niezadowolenie i złość. Niejednokrotnie tylko i wyłącznie dla zasady. Często również z politycznych inspiracji. W życiu samorządowym bywa bowiem też tak, że im więcej i skuteczniej pracujesz, tym bardziej przeszkadzasz przeciwnikom politycznym, co jest niezrozumiałe w wypadku kiedy jest się starostą bezpartyjnym. Ataki paniki mają jednak bardzo różne objawy i są motywowane bardzo niezdrowymi emocjami. To jeden z ostatnich takich przykładów. Skala brutalności tej wiadomości nie pozostawia mi zbyt wielkiego wyboru i nie pozwala przejść obok takiego czynu obojętnie - pisze na swoim profilu Eligiusz Komarowski. 

 

Starosta zgłosił już ten fakt do Komendy Powiatowej Policji w Pile. Sprawą zajmują się już śledczy. 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%