Zamknij
REKLAMA

Zespół NA GÓRZE w Mam Talent

12:45, 09.11.2019 | K.D
Skomentuj
REKLAMA

Mówią, że udziałem w tym programie zrobili sobie upominek na przypadające w tym roku ich 25. urodziny. Grupa Na Górze wystąpi 9 listopada na żywo w półfinale "Mam Talent!".

 

Już pierwszym występem w eliminacjach zrobili ogromne zamieszanie. Dyrektor programowy TVN, Edward Miszczak, informując na początku września o nowej ramówce stacji stwierdził, że ten zespół rozwala ich system. Kto nie widział, co się wtedy wydarzyło, może to obejrzeć wpisując w YouTube tytuł "Określają się jako „grupa półsprawna" i wchodząc w link przypięty w komentarzach na stałe jako pierwszy (zespół pojawia się w 13 minucie 40 sekundzie zalinkowanego odcinka programu).

Ci z widzów, którzy będą chcieli zagłosować na zespół Na Górze, mogą to zrobić za pośrednictwem telefonu wysyłając na nr 7326 wiadomość tekstową z podanym w trakcie programu numerem zespołu lub poprzez stronę internetową: decyduj.online. Należy pamiętać, że w przypadku telefonu trzeba mieć odblokowaną możliwość wysyłania płatnych wiadomości u operatora swojej sieci telefonicznej - wiele osób blokuje tę funkcję w pakietach rodzinnych, zabezpieczając się przed nadszarpnięciem domowego budżetu np. przez swoje dzieci. Jeśli nigdy nie zgłaszało się u operatora wniosku o jej zablokowanie, to jest ona czynna.

Osoby nie posiadające telewizora mogą program "Mam Talent!" zobaczyć na player.pl.

Ekipa Na Górze, to - jak sami siebie określają - mieszanka wybuchowa. W grupie są muzycy z różnymi rodzajami niepełnosprawności oraz muzycy pełnosprawni, choć, jak sami twierdzą, nie przejmują się takimi podziałami i traktują się równo. Niemal każdy z członków grupy mieszka w innym miejscu - Adam (wokalista) i Robert (perkusista) w Rzadkowie (gm. Kaczory), Krzysztof (klawiszowiec) w Szamocinie, Jacek (basista) w Pile, a Wojtek (gitarzysta) jeszcze niedawno w Chodzieży, a obecnie w Zawadzie (gm. Szydłowo). Na próbach spotykają się w Pile. Grają od 1994 roku. 17 października świętowali 25-lecie razem ze swoimi przyjaciółmi (m.in. Grabażem i innymi muzykami zespołu Strachy Na Lachy) na scenie Chodzieskiego Domu Kultury. Relację z tego wydarzenia można było zobaczyć w 3-minutowym reportażu Renaty Kijowskiej w Faktach TVN.

(K.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%