Zamknij

Inauguracja 7. Chodzieskiego Tygodnia Małżeństw oraz WOŚP

15:12, 30.01.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Choć dzisiaj pogoda nie rozpieszczała, to jednak nad jeziorem w Chodzieży udało się zainaugurować 7. Chodzieski Tydzień Małżeństw.

Każdy, kto odważył się dzisiaj przybyć, aby wesprzeć jednocześnie 30 FINAŁ W.O.Ś.P. podarował ciepło... Każdy, kto zdecydował się dzisiaj wejść do wody - mógł liczyć na ciepłe towarzystwo swojego partnera/partnerki, podanie ręcznika, herbaty lub zabrać słodką niespodziankę do wspólnej, domowej kawy- oczekującej tam "połowie".

Organizatorzy pragną serdecznie podziękować za wsparcie GRUPIE Lodożercy Chodzież .

-Pierwszej "gorącej" parze wręczyliśmy symboliczny torcik ufundowany przez Cukiernia Piekarnia Piotrowscy , a wszyscy obecni otrzymali pamiątkowe dyplomy i pełne energii bezowe ciastka ufundowane przez Burmistrza Miasta Jacek Gursz. Dziękujemy także Wolontariuszom WOŚP Sztab WOŚP CHodzież - Patrycja Doręgowska, Zosia Kulesza za przybycie z puszkami i towarzyszenie nam mimo kiepskiej pogody w spotkaniu - mówi Małgorzata Jeśko-Deręgowska. 

. I pamiętajmy - morsujemy tylko wtedy, gdy czujemy się bezpiecznie i zdrowo. O to - dla siebie i bliskich dbamy przede wszystkim

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%